Loading...

حذف آنتی ویروس در حالت Safe Mode

حذف آنتی ویروس در حالت Safe Mode
ESET Uninstaller را با استفاده از لینک زیر دانلود کنید سپس...

حذف برنامه در حالت Safe Mode

1.ESET Uninstaller را با استفاده از لینک زیر دانلود کنید سپس آن را روی Desktop ذخیره کنید.

http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe

2.سیستم خود را بر روی حالت Safe Mode ، Restart کنید.

3.روی گزینه ی Start>> All programs>> Accessories کلیک کنید.

سپس روی گزینه ی Command Prompt کلیک راست نمایید و گزینه ی Run as administrator را از روی منوی زمینه انتخاب کنید.

قابل توجه کاربران ویندوز8: کلید ویندوز را به همراه حرف Q فشار دهید (Q+)   تا پنجره ی جست و جوی نرو افزار باز شود. سپس عبارت cmd را در کادر search تایپ کنید.هنگامی که نتایج جست وجو نمایش داده شد، روی برنامه ی cmd کلیک راست نمایید و گزینه ی Run as administrator را در منوی زمینه انتخاب کنید.

4.در پنجره ی command prompt عبارت cd Desktop را بنویسید و کلید Enter را بزنید.

در بعضی از موارد ضروری است ابزار ESET Uninstaller به صورتESETUninstaller.exe /reinstاجرا گردد در این صورت عبارتESETUninstaller.exe /reinst را تایپ نموده و کلید Enter را بزنید. در صورتی که  switch این دو عبارت نیاز باشد برنامه به شما پیغام خواهد داد.

اگر برنامه به شما پیغام دهد که ESETUninstaller.exe /reinstرا اجرا کنید، تنظیمات کارت شبکه (Network Interface Card) شما reset  خواهد شد. ما به شما پیشنهاد می کنیم این تنظیمات را در محلی ذخیره کرده و بعد از اجرای ESET Uninstaller به سادگی دوباره آن ها را پیکربندی کنید.

دستورات مورد استفاده ی افراد حرفه ای

برای مشاهده کامل دستورات موجود این ابزار عبارت ESETUninstaller.exe /help را تایپ کنید.

برای حذف تمامی آنتی ویروس ها بدون دریافت پیغام از سمت برنامه باید از برنامه یا پارامتر force/ استفاده کنید.

اگر ESET Uninstaller نتوانست در Safe Mode با موفقیت انجام شود، از روی ویندوز گزینه ی self-defense را در حالت disable قرار دهید و سپس کامپیوتر را روی حالت Safe Mode ، restart کنید.

5.پیغام های هشدار را بخوانید و سپس حرف y را جهت تأیید تایپ کنید.
6.آیتم ها ی لیست شده در زیر گزینه ی Installed AV products را مطالعه کنید و عدد متناظر با برنامه ای از محصولات ESET که می خواهید آن را از سیستم خود پاک کنید را وارد کرده سپس Enter را بزنید.7.اطمینان حاصل کنید که محصولی را که می خواهید حذف کنید، درست انتخاب کرده اید.سپس جهت تأیید حرف y را تایپ کنید.8.هنگامی که کار ابزار ESET Uninstaller به پایان رسید، می توانید یک دکمه را جهت خارج شدن از این برنامه فشار دهید و سپس کامپیوتر خود را در حالت نرمال restart  کنید.